Zvolte správné oblečení

Zvolte prodyšné oblečení

V oblečení ze 100% umělého materiálu vám bude příliš horko. Potřebujete oblečení, které je nemačkavé, prodyšné a odolné vůči UV záření. Oděvy Fjällräven z látky MicroTravel (MT) nebo ComfortTravel (CT) všechny tyto požadavky splňují.

Zvolte lehké oblečení

Jistě s sebou nechcete vláčet objemné a neskladné oblečení, nebo těžká zavazadla. Prostor bývá na cestách nedostatkovým zbožím a vysoká hmotnost bývá tím, čemu se při cestování snažíme vyhnout. Pro takové případy jsou naše oděvy Fjällräven z látek MicroTravel (MT) či ComfortTravel (CT) ideální.

Ochrana proti UV záření

Na safari je nutné chránit se před ostrým africkým sluncem. Proto je dobré zvolit takové oblečení, které vám poskytne ochranu proti UV záření.

Více informací o látkách používaných pro cestovní oděvy Fjällräven najdete zde.

Nemačkavé a omezující zápach

Možná se vám párkrát naskytne příležitost vyprat si vaše oblečení, ale je málo pravděpodobné, že si je budete moci vyžehlit. Proto je dobré si s sebou sbalit nemačkavé a antibakteriální oblečení. Košile Fjällräven jsou vyrobeny z bambusového vlákna, které je přirozeně antibakteriální a omezuje vznik zápachu. Zároveň jsou košile Fjällräven velmi prodyšné a téměř nemačkavé. Všechny tyto vlastnosti na safari jistě oceníte.

Funkce „zip-off“

Proměna bundy ve vestu a kalhot v kraťasy nikdy nebyla jednoduší. Pomocí funkce „zip-off“ prostě odepnete rukávy u bundy a máte vestu, odepnutím nohavic vašich kalhot zase získáte kraťasy. Jakmile se večer ochladí a začnou se objevovat komáři, jednoduše rukávy a nohavice připnete zpět.

Účelné řešení kapes

Mnoho oděvních firem používá kapsy pouze z estetických důvodů. My ve Fjällräven s tímto přístupem nesouhlasíme. Každá kapsa na našem oblečení má svou funkci a účel. Funkčnost a účelnost našich produktů je naší nejvyšší prioritou, nikoli vzhled. Proto zjistíte, že vaše kapsy jsou ideální pro umístění mapy, turistického průvodce, sladkostí, fotografického vybavení, vysílačky či jiných potřebných věcí.

Pokračujte zde:

Jak se chovat na savaně

Cestování obecně

Tipy do džungle

Tipy pro safari výpravu

0 ks
Košík 0
0 ks