Věrnostní program Fjällräven

Staňte se našim věrným zákazníkem a využívejte slevy a další výhody, které pro Vás průběžně připravujeme! Těšit se můžete na zajímavé soutěže, ale i na dárky pro nejvěrnější zákazníky.

Jak se stát členem věrnostního programu Fjällräven?

Do našeho věrnostního systému budete zařazeni při nákupu v některém z našich obchodů -  Fjällräven - Centrum Černý Most, Fjällräven - Palladium a OC Olympia Brno, nebo při nákupu na e-shopu. Systém funguje na základě Vašeho jména a adresy, proto pro uplatnění slev nepotřebujete žádné věrnostní karty. Stačí jen zajít na prodejnu, nebo se přihlásit na e-shopu a můžete nakupovat s Vaší slevou. Zákaznická sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží.

Pokud nakoupíte zboží v celkové ceně, která přesahuje hranici uvedenou v tabulce, okamžitě Vás přesuneme do vyšší kategorie. Do celkového objemu nákupu se započítává i zboží objednané z internetového obchodu www.premium-outdoor.cz a www.fjallraven-shop.cz. Při prvním přihlášení v e-shopu zadejte Váš e-mail, který jste zadali při registraci na prodejně.

 

Základní slevový systém věrnostní karty
Kategorie Objem nákupu Výše slevy
I. 0 - 30.000 Kč 3%
II. 30.001 - 60.000 Kč 5%
III. 60.001 - 90.000 Kč 8%
IV. více jak 90.000 Kč 10%

Jaké další výhody získáte?

Držitelé věrnostních karet získají během roku speciální slevy na vybrané zboží. Dále připravujeme soutěže o ceny a odměny pro naše nejvěrnější zákazníky. O všech akcích Vás budeme včas informovat prostřednictvím internetových stránek www.premium-outdoor.cz a www.fjallraven-shop.cz a prostřednictvím e-mailů.

 

0 ks
Košík 0
0 ks