Numbers – Fjallraven čísla

Numbers Series je nejmodernější outdoorové oblečení. Veškeré materiály a detaily byly pečlivě vybrány, aby se minimalizoval dopad na životní prostředí a zajistilo se, že tyto oděvy vydrží mnoho dlouhých cest. Numbers oděvy jsou navrženy tak, aby se snadno opravili a nahradili nejvíc namáhané části, které se mohou opotřebit během používání a tím se prodlouží životnost celého oděvu.

Čísla jsou série outdoorového oblečení, na které se můžete spolehnout v jakémkoliv prostředí. Jednotlivé části byly navrženy, aby vydržely extrémně tvrdé zacházení a použití v náročných situacích. Je to kvalitní materiál, který se dobře nosí a dobře vypadá i při stálém používání. Používáme zátěžové tkaniny G-1000 Eco, vyrobené z recyklovaného polyesteru a organické bavlny.

Výsledkem toho všeho je série odolného a nadčasového oblečení, které bude doprovázet své majitele při nesčetných dobrodružstvích na mnoho let dopředu.

Každý výrobek se jmenuje podle toho, jakého má předchůdce. Například Jacket No.68 je nejnovější v dlouhé řadě funkčních a odolných venkovních bund od Fjällräven, zatímco Gaiter Trousers No.1 jsou průkopnicky řešeny odepínáním s integrovanými návleky.

0 ks
Košík 0
0 ks