Košile Fjällräven

Odolné a prodyšné košile

Košile Fjällräven není jen tak nějaká košile. Pokud nějakou máte, jistě jste si toho všimli. A pokud ji ještě nemáte, nepropásněte příležitost si nějakou vyzkoušet, až příště navštívíte svého prodejce Fjällräven. Zjistíte totiž, že košile Fjällräven mají spoustu praktických detailů, které zvyšují jejich funkčnost a kvalitu.

Košile Fjällräven nepodléhá opotřebení

Chceme, aby vám vaše košile vydržela dlouhá léta. Proto jsme naše košile vybavili krytými švy a dvojitým štepováním. Knoflíky jsou přišity tak, aby vydržely tvrdé zacházení. Jistě oceníte množství praktických kapes – svislé kapsy se skrytým či viditelným zipem a klasické kapsy na knoflík. Sem si můžete dát kreditní karty, klíče od auta nebo cokoliv jiného, k čemu potřebujete mít rychlý přístup.

V košili Fjällräven se vždy cítíte pohodlně

Naším jednoznačným přáním je, abyste se ve své košili cítili pohodlně. Abychom podpořili cirkulaci vzduchu, má mnoho typů košil skryté otvory na rukávech, po stranách, i na zádech. Naše kapsy jsou síťované, což košilím Fjällräven dodává chladivý efekt a podpoří vaše pohodlí.

Druhy košil Fjällräven

Pravděpodobně jste si všimli, že pro různé druhy aktivit pečlivě vybíráme nejvhodnější typy látek – od odolných a prodyšných košil pro trekking po vzdušné, nemačkavé košile pro cestovatelská dobrodružství, od vysoce kvalitních košil pro každodenní nošení až po košile neutrálních barev pro myslivost a pozorování zvěře.

Naše košile vyrábíme v několika typech střihů, protože víme, že pocit pohodlí je individuální a liší se od člověka k člověku.

Pokračujte zde:

Druhy košil a střihů

Pánské košile Fjällräven

Dámské košile Fjällräven

0 ks
Košík 0
0 ks