Kalhoty Fjällräven

Naše odolné a funkční kalhoty

Mnoho lidí zastává názor, že naše cestovní, outdoorové a trekkingové kalhoty patří k nejlepším na světě - na to jsme náležitě hrdí. Pravděpodobně jste si všimli, že nabízíme kalhoty pro většinu aktivit, z různých materiálů, ve více střizích a s mnoha funkcemi.

Vysoká očekávání od vašich kalhot

Vaše outdoorové kalhoty by vás neměly pouze ochránit před pichlavými větvičkami, ale také odolat oděru při sezení na kamenech či dřevěných špalcích. Měli byste se v nich cítit pohodlně a být v suchu a pohodě, i když teplota neočekávaně stoupne. Vaše kalhoty by vás měly udržet v suchu, když začne pršet. Při prudkém poklesu teploty byste se měli stále cítit pohodlně, i když pod vaší svrchní vrstvou máte dlouhé spodní kalhoty. Aby toho nebylo málo, vaše kalhoty by měly také dobře vypadat. Jinými slovy, máte od vašich kalhot vysoká očekávání.

Funkční, odolné a nadčasové outdoorové kalhoty

Dobrou zprávou je, že i my máme vysoká očekávání. Neustále hledáme nová řešení a navrhujeme nové modely kalhot. Naše novinky získávají uznání na veletrzích či od znalců z odborných novin a časopisů. Přesto si můžete všimnout, že mnoho typů kalhot se každý rok do kolekce vrací. Je to jednoduše proto, že pro mnoho lidí je konkrétní střih praktický a pohodlný. Například naše kalhoty Vidda jsou součástí naší kolekce již více než deset let a pořád patří k nejoblíbenějším pro náročnější výpravy do přírody.

Střihy kalhot

Nabízíme kalhoty různých střihů, výšky pasu a délky nohavic. Fjällräven vyrábí kalhoty ve dvou střizích: Comfort (Pohodlný) a Classic (Klasický). Pohodlný střih nabízí více pohodlí a volnosti. Klasický střih sleduje tradiční tvary.

Pas:

Tři různé výšky pasu – vysoký, klasický a nízký.

Délka nohavic:

Délka nohavic kalhot Fjällräven je buď fixní, nebo nezakončená. V případě nezakončených nohavic si můžete délku sami určit, nepotřebnou látku odstřihnout a poté zapošít. Tímto způsobem máte možnost délku kalhot Fjällräven stoprocentně přizpůsobit svým požadavkům.

Ocenitelné funkce

Kalhoty Fjällräven jsou vybavené řadou funkčních detailů. Kromě důmyslně řešených kapes můžete volit následující :

Extra výztuže:

Všechny modely kalhot jsou určené pro aktivní život v přírodě, ale některé mají pro pohyb v náročném terénu dvojité panely, které vyztužují namáhaná místa.

Pružné panely:

Některé modely jsou vybaveny pružnými panely, které umožňují vyšší volnost pohybu.

Odpínací nohavice:

Některé modely mají zipem odpínací nohavice (tzv. funkce „zip-off“) a je možné je snadno – odepnutím nohavic- změnit na šortky, když se oteplí, a zpět – připnutím nohavic - na dlouhé kalhoty, když se zase ochladí nebo pohybujete-li se v náročném terénu. Jelikož jsou všechny kalhoty Fjällräven navržené pro aktivní pobyt v přírodě, jsou velmi odolné a mají mnoho chytrých a praktických kapes. Některé typy kalhot jsou zesílené dvojitou vrstvou látky, aby byly schopné vydržet extrémně hrubé zacházení. Části některých kalhot jsou vyrobené z velice pružného materiálu tak, aby vám umožnily naprostou svobodu pohybu.

Dobře uvažte, které další speciální funkce byste u svých kalhot ocenili.

Pokračujte zde:

Různé typy kalhot Fjällräven

Jak si vybrat správné kalhoty

Pánské kalhoty Fjällräven

Dámské kalhoty Fjällräven

0 ks
Košík 0
0 ks