Bundy Fjällräven

Pět typů bund Fjällräven

První bunda Fjällräven se narodila roku 1968. Po úspěšné testovací výpravě do Grónska jí byl dán název Greenland Jacket a velice rychle se stala oblíbenou bundou pro sportovní využití. Od té doby vyvíjíme bundy pro různé druhy aktivit.

Bundy pro polární a velmi chladné oblasti (Polar)

Bundy na léto i zimu (Trekking)

Bundy pro cestování do teplejších oblastí (Travel)

Bundy pro myslivost, rybolov a pozorování ptáků (Forest)

Bundy pro každodenní nošení (Everyday Outdoor)

Bundy pro polární a velmi chladné oblasti (Polar)

Zde najdete naše nejteplejší zimní bundy, vyplněné nejkvalitnějším peřím a umělým materiálem, které vás udrží v teple i během nejstudenějších dnů a nocí. Některé jsou opatřené nepromokavou svrchní vrstvou, jiné jsou speciálně zesílené látkou Vinylon F Classic.

Bundy pro trekking a zimní sporty (Trekking)

Tyto bundy vás ochrání před větrem i deštěm a jsou ideální jak pro letní, tak pro zimní tůry. V naší kolekci najdete jak bundy vyrobené z funkční a odolné látky G-1000, tak také bundy s voděodolnou a větru vzdornou membránou Hydratic. Od léta 2011 můžete v naší nabídce najít také řadu oděvů ECO-SHELL, které vás nejenom ochrání před větrem a deštěm, ale také jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Bundy pro cestování do teplejších oblastí (Travel)

Díky speciálnímu materiálu použitému na jejich výrobu mají bundy Travel velice příjemný chladivý efekt, který jistě oceníte při cestování do oblastí s teplejším klimatem. Většina bund Travel je vyrobena z rychleschnoucí, nemačkavé látky MicroTravel, mezi jejíž další přednosti patří ochrana proti UV záření a velmi nízká hmotnost. Další bundy této kolekce jsou vyrobeny z odolnějšího typu látky G-1000 Lite. Tato látka je lehčí a prodyšnější verzí naší klasické G-1000.

Bundy pro myslivost, rybolov a pozorování ptáků (Forest)

Hledáte praktickou bundu pro myslivost, rybaření, pozorování ptáků či další aktivity v lesích, na polích a loukách? Pak jsou pro vás naše tiché a spolehlivé bundy Forest ideální volbou. Bundy Forest se vyrábějí z odolné a nehlučné látky G-1000 Silent a obsahují membránu Hydratic, která je činí odolnými proti vodě a větru. Více se o našich látkách můžete dočíst v sekci „Materiály“.

Bundy pro každodenní nošení (Everyday Outdoor)

Při vývoji těchto vysoce kvalitních bund pro každou příležitost jsme se nejvíce soustředili na jejich funkčnost a odolnost. Pro mnoho lidí jsou tyto bundy tou nejlepší volbou – bunda Greenland Jacket, vyráběná od roku 1968, byla v dobách své největší slávy nejoblíbenější bundou v Evropě pro aktivity od trekkingu až po horolezectví.

Doufáme, že toto krátké představení našich bund Fjällräven vám usnadní výběr nejvhodnější bundy pro studené zimy, dobrodružné túry, vzrušující cestování i výpravy do lesů.

Pokračujte zde:

Péřové bundy

Svrchní bundy

Pánské bundy Fjällräven

Dámské bundy Fjällräven

0 ks
Košík 0
0 ks