Druhy košil a střihů

Jak najít tu ideální košili

Při prohlížení našich webových stránek zjistíte, že nabízíme čtyři druhy košil: košile pro trekking a sportovní aktivity v přírodě (Trekking), košile pro cestování do teplejších klimatických oblastí (Travel), košile vhodné pro myslivost, rybolov a další aktivity v lese (Forest) a košile pro každodenní nošení (Everyday Outdoor). Zároveň vám nabízíme tři typy střihů: komfort, classic a slim.

Druhy košil Fjällräven:

Trekkingové a outdoorové košile

Zde najdete ty nejodolnější košile pro aktivní využití v přírodě. Patří mezi ně bavlněné košile, zpevněné a skvěle prodyšné, a košile z rychleschnoucího elastického materiálu pro náročnější outdoorové aktivity.

Košile Travel

Tyto košile jsou ideální volbou pro teplé letní dny i pro dobrodružství pod spalujícím sluncem. Stejně jako outdoorové košile jsou košile Travel navrženy tak, aby vám spolehlivě sloužily dlouhá léta. Jsou vyrobeny z odolné, skvěle prodyšné látky, která vás vždy udrží svěží. Zároveň vás spolehlivě ochrání před UV zářením. Ve vašem zavazadle zaberou minimální prostor, navíc jsou téměř nemačkavé.

Košile Forest

Tyto odolné košile, které vydrží i velmi tvrdé zacházení, jsou barevně laděny do přírodních tónů a umožní vám splynout s vaším okolím. Košile Forest jsou ideální pro myslivost, rybolov a další aktivity v lese.

Tři typy střihů košil Fjällräven

Košile Fjällräven jsou k dostání ve třech typech střihů: Comfort, Classic a Slim. U dámských košil nabízíme dva typy střihů: Comfort a Classic. Po uvážení, k jaké činnosti hodláte košili používat a jaký střih je pro vás nejpohodlnější, jistě nebude těžké najít ideální střih.

Comfort: volnější střih pro maximální pohodlí

Classic: klasický střih

Slim: přiléhavý střih (pouze u pánských košil)

Pokud věnujete chvilku času vybírání ideálního stylu a střihu, bude košile Fjällräven vaším věrným a spolehlivým společníkem na cestách za dobrodružstvím.

Pokračujte zde:

Pánské košile Fjällräven

Dámské košile Fjällräven

0 ks
Košík 0
0 ks